Neden Avustralya’da Dil Eğitimi

Avustralya’da eğitim dünya standartlarındadır. Kazandığı itibar ve bugüne kadar verdiği mezunlar sayesinde Avustralya pek çok öğrencinin eğitimdeki ilk tercihlerinden birisi olmuştur. Her yıl 500.000’den fazla öğrenci Avustralyada eğitim almaktadır.

Avustralya kalbinizi fethedecek. Uçsuz bucaksız manzaralardan, şaşırtıcı coğrafi zıtlıklardan ve eşsiz çeşitlilikte hayvan türlerinden oluşan bir kıtadır. Canlı, kozmopolit şehirler, muhteşem plajlar, dikkate değer güzellikteki  iç bölgelerin ünlü dünya mirası sit alanı ve gizemli, neredeyse terk edilmiş şehir dışı bölgesi. Avustralya gerçekten özel bir yer. Ilıman iklimi ve baş döndürücü manzarasının yanı sıra Avustralya, sporsever ve sıcakkanlı halkıylada ünlüdür. Avustralyalılar güzel uluslarıyla gurur duyarlar ve paylaşmaktan memnun oldukları kolay yaşam tarzının keyfini çıkaran tavırları vardır.

Avustralya’da Eğitim Almak İçin Nedenler :

  • Yüksek eğitim standartı
  • Ekonomik eğitim
  • Kısa sürede üniversite diploması alabilme imkanı
  • Eğitim sırasında çalışma izni
  • Güvenli ortam
  • Öğrencilere tanınan göç hakkı
  • Eğitim programı çeşitliliği
  • Üniversiteye başlamak için seçenekler
  • Çok kültürlülük
  • Yüksek hayat standartı

Avustralya’da dil eğitimi alınabilecek şehirler :

Cairns : Büyük Set Resifi, dağları, tropikal yağmur ormanları, uçsuz bucaksız beyaz kumlu plajları ve okyanusa bakan muhteşem göletleriyle bu sıcak, kozmopolit, çok kültürlü şehir, sonsuz yaz mevsiminin yuvasıdır. Cairns, hem yeni başlayan, hem de ileri seviye dalgıçlar için bir cennet ve güneş arayanlar için de mükemmel bir yerdir.

Sidney : Muhteşem limanıyla, ünlü Opera Binası ve Harbour Köprüsü’ne ev sahipliği eden Avustralya’nın en büyük şehri. Ilıman iklimiyle Bondi, Coogee ve Manly’i gibi olağanüstü sörf plajlarını beğeninize sunmaktadır. Bu canlı, çok kültürlü şehir, ilginç gece hayatı, restoranlar, kafeler ve alışveriş olanakları sunmaktadır. Tren, otobüs ve feribotlarla mükemmel toplu taşıma sistemi vardır.

Melbourne : Melbourne, Avusralya’nın kültür, moda ve gurme merkezidir. Heyecan verici dar sokakları, St.Klida’nın hareketli sahili, farklı kültürel bölgeleriyle Melbourne’de daima hareket vardır. Melbourne, muhtemelen Avustralya’nın en kozmopolit şehridir, burada farklı kültürler ve deneyimler bir araya gelmekte ve ülkenin en iyi restoranlarına ve kafelerine ev sahipliği yapmaktadır.

Brisbane : Brisbane, Avustralya’nın en gözde ve yaşanılabilir şehridir. Muhteşem bir öğrenci şehri olma özelliği ile birlikte, dünyanın dört bir tarafından dil eğitimi amacı ile öğrenci gelmektedir. Yıl boyunca süre gelen güneşli hava koşulları ve mükemmel plajlara olan yakınlığı ile bilinen bölgedir. Konforlu ve rahat yaşamın tadına varmak için iyi bi tercih olacaktır.