KAPLAN INTERNATİONAL COLLEGES Dil Okulları

70 yıkaplan_ international_logoldan fazla bir süredir öğrenciler Kaplan International Dil Okulu’nu tercih etmektedirler ve bugün Kaplan International adı eğitimde çeşitlilik, akademik bütünlük ve teknolojik yenilikle özdeşleşmiştir.

Kaplan International Colleges dünya çapında 100’den fazla ülkeden gelen öğrenciler için İngilizce dil kursları ve yurt dışı eğitim programları sağlayan lider bir kuruluştur.

Kaplan Internationa’ın Avustralya, Amerika, İngiltere, İrlanda, Kanada ve Yeni Zelanda’da 40’dan faza İngilizce dil okulu bulunmaktadır. Dünyanın dört bir yanındaki bu okullarda, öğrencilere benzersiz seçenekler, yüksek standartlarda eğitim ve öğrenci hizmetleri sunulmaktadır.

Birinci sınıf eğitmenleri, mükemmel öğrenim olanakları ve öğrenciye sağlanan danışmanlıkla Kaplan International dil okullarında öğrencilere kaliteli bir hizmet sunumaktadır. Bu da Kaplan International’ı kişisel, akademik başarı ve başarılı bir kariyer yolunda doğru bir tercih haline getirmektedir. Dünya üzerndeki değişikliklere, teknolojik gelişmelere ayak uydurmak ve eğitim tecrübenizin hem başarılı hem de eğlenceli geçmesini sağlamak için Kaplan International programlarını ve servislerini düzenli olarak güncellemektedir.

Kaplan International öğrencilere yoğunlaştırılmış dil eğitiminden, üniversite hazırlık ve staj programları gibi aralarından istediğinizi seçebileceğiniz çeşitli kurslar sunmaktadır. Kaplan International öğrencilere aile yanı, öğrenci evi, otel gibi konaklama imkanları sunmaktadır.

Akreditasyonlar : British Council, ACCET, NEAS, NZQA, ACELS, Languages Canada, FELTOM.

Kaplan’ın Avustralya’daki Merkezleri :

Kaplan – Adelaide

Kaplan – Brisbane

KAplan – Cairns

Kaplan – Manly

Kaplan – Melbourne

Kaplan – Perth

Kaplan – Sydney

Kaplan’ın Avustralya Merkezlerinde Sunulan Kurs Programları :

  • Intensive English
  • Business English
  • Vacation English
  • Academic English
  • IELTS Prep
  • Cambridge Exam
  • Academic Year and Semester

Kaplan International Colleges hakında daha deaylı bilgi almak ya da eğitim verdiği diğer ülke ve şehirleri görmek için Kaplan International Colleges Dil Okulu sitesini tıklayabilirsiniz.