EUROCENTRES Dil Okulları

YurtEurocentres Dil Okulu Logo dışında dil eğitimi almak bir dili öğrenmekten daha öte bir anlam taşır- bir hayat tecrübesidir. Hayaliniz, ister yurt dışında eğitim almak, ister idealinizdeki işe girebilmek veya gelecek tatilinizde yerel insanlarla etkileşimde bulunmak olsun, Eurocenters’da hedeflerinize ulaşmanız için size gereken ilgiyi ve desteği göreceksiniz. EUROCENTERS BAŞARI SİSTEMİ, yapılandırılmış ve kişiye özgü hale getirilmiş çalışma planlarını ve ilerlemeniz ile ilgili daimi geri bildirimleri içeren kanıtlanmış bir öğrenim sistemini temel almaktadır.

Öğrenme tarzları ve ilgi alanları bir öğrenciden diğerine değişir. Bu sebeple Eurocentres başlangıç dil becerinizi ve hedeflerinizi değerlendirmeye büyük önem verir. Bu bilgi sizin kişisel çalışma planınızın temelini oluşturacak ve sizi gereken sınıfa yerleştirecektir. EUROCENTRES’da geçireceğiniz süre süre bpyunca, öğretmeniniz sizinle düzenli olarak görüşerek, öğrenme sürecinizi değerlendirecek ve öğrenim hedeflerinize çabuk ve emin adımlarla ulaşmanızı sağlayacaktır.

Ferah, aydınlık sınıflar, modern mobilyalar ve en son teknoloji, etkili öğrenim için ideal koşullar sağlamaktadır. Tüm okullarda bulunan çalışma alanları, ortak kullanım alanları ve hızlı wi-fi, başarınız için sağlam bir temel oluşturur. EUROCENTRES okulları merkezi yerlerde bulunmaktadır ve dil öğrencilerinin özel ihtiyaçlarını karşılayacak biçimde tasarlanmıştır.

EUROCENTERS konaklamanızı seçerken büyük özen göstermektedir. Size başarılı olabileceğiniz en  iyi ortamı sağlamaya çok önem verir. Herhangi bir sıkıntı yaşadığınızda, size yardım edecek birileri daima olacaktır; sınıf öğretmeniniz, konaklama koordinatörü, akademik yönetici ya da merkez yöneticisi. Tüm okullarda 24 saat acil durum çağrı numarası bulunmaktadır.

Akreditasyonlar :  British Council, ACCET, NEAS, ACELS, Languages Canada, FELTOM, FLE, EAQUALS, Institudo Cervantes Centro Acreditado, English UK, Quality English, MEI.

EUROCENTRES’ın Avustralya’daki Merkezleri :

EUROCENTRES – Brisbane-Browns

EUROCENTRES – Cairns

EUROCENTRES – Gold Coast-Browns

EUROCENTRES – Melbourne

EUROCENTRES – Perth

EUROCENTRES – Sydney

EUROCENTRES Avustralya Merkezlerinde Sunulan Kurs Programları :

  • General English
  • IELTS Prep

EUROCENTRES hakkında daha detaylı bilgi almak ya da diğer ülke ve şehirlerdeki merkezlerini incelemek için EUROCENTRES Dil Okulu sitesini tıklayabilirsiniz.