EMBASSY ENGLISH Dil Okulları

İEmbassy English Logongilizce öğrenebileceğiniz, dijital sınıf  ortamı deneyimini edinebileceğiniz ve dopdolu bir hayat yaşayabileceğiniz bir ortam yaratmayı amaçlayan Embassy English 1998 yılında kurulmuştur. Tüm dünyada 100’den fazla ülkeden gelen binlerce öğrenciye yıllardır İngilizce öğretir. En yeni teknolojinin kullanıldığı yüksek kaliteli İngilizce Dil sınıflarında, ihtiyaçlarınızı karşılayacak pek çok kurs seçeneği ile hedefler belirlemenize, ilerlemenizi izlemenize ve başarılı olmanıza yardımcı olunur.

EMBASSY yüksek standartlara sahip destek hizmetleri ve tesisleriyle, İngilizcenizi diğer uluslarası öğrenciler ve anadili İngilizce olan kişilerle pratik etmenize imkan sağlar. Göz alıcı doğa manzaraları, ılıman iklimi, kozmopolit şehirleri ve muhteşem plajlarıyla Avustralya Embbassy merkezleri kısa bir İngilizce eğitimi veya uzun süreli bir akademik program içi mükemmel bir seçim olacaktır.

Şehir Merkezine ve Eğitim Merkezine yürüme mesafesinde yer alan yurtlarda konaklama yapabilirsiniz. Yurtlar son derece moderndir. Tüm odalarda buzdolabı ve lavabo mevcuttur. Güneşlenme avlusu, barbekü alanı, ortak mufak ve çamaşırhane, tesisin sunduğu bazı imkanlardır. Okulun bir diğer konaklama seçeneği aile yanı konaklamasıdır. Sidney bölgesi boyunca mevcuttur.

Akreditasyonlar : British Council, ACCET, NEAS, NZQA, Languages Canada, English UK, English US.

Embassy English Avustralya Merkezleri : 

Embassy – Brisbane

Embassy – Melbourne

Embassy – Surfers Paradise

Embassy – Sydney

Embassy English Avustralya Merkezlerinde Sunulan Kurs Programları :

  • General English
  • Business English
  • Academic English
  • IELTS Prep
  • Academic Year and Semester
  • One-to-one

Embassy English hakkında daha detaylı bilgi almak ya da diğer ülke ve şerhirlerdeki merkezlerşnş şncelemek için Embassy English Dil Okulu sitesini tıklayabilirsiniz.