ELS Dil Okulları

ELS Dil Okulu LogoELS English Language Centres, 1960 yılında kurulmuştur. ELS, bugüne kadar dünyanın birçok ülkesinden tam 1.200.000’den fazla öğrencinin İngilizce öğrenmesine yardımcı olmuştur. ELS merkezleri İngilizce öğrenilecek bir yerden çok daha fazlasıdır. Geldiğiniz andan itibaren; Avustralylı ve diğer uluslararası öğrenciler ile arkadaş olmanızı ve size sunulan birçok akivitede aktif  olarak yer almanızı kolaylaştıran kampüs içi öğrenci hayatına adapte olursunuz.

ELS merkezideki çalışanlar; Avustralya’daki hayata alışmanıza yardımcı olur, sınıf  içinde ve dışında Avustralya kültürü ile tanışmanızı sağlar.

İster kampüs içinde diğer üniversite öğrencileri ile birlikte yaşamayı, isterseniz de İngilizce konuşan ev sahibi ailenizin yanında kalmayı seçin; ELS Merkeziniz sizin eviniz, diğer öğrenciler ve ELS çalışanları sizin aileiz olacak.

Tüm ELS merkezlerindeki samimi, sıcakkanlı, konuksever öğretim üyeleri ve çalışanların amacı; size özenle ve sabırla zaman harcayarak başarınızı garantilemektir.

Akreditasyonlar : ACCET, NEAS, Languages Canada.

ELS’in Avustralya’daki Merkezleri :

ELS – Brisbane

ELS – Sydney

ELS Avustralya Merkezlerinde Sunulan Kurs Programları :

  • Genel İngilizce
  • Akademik Amaçlı İngilizce
  • Yarı yoğun İngilizce
  • İş İngilizcesi
  • ABD tatil programları
  • University Early Admission

ELS LAnguage Centres hakkında daha detaylı bilgi almak ya da eğitim vediği ülke ve şehirleri incelemek için ELS Dil Okulu sitesini tıklayabilirsiniz.